KATEGORIE
POMOC
INFORMACJE
WYDARZENIA
Wkrotce
Oferuję prace
29 Październik 2014

Zatrudnie Kucharza/Kucharke

Zatrudnie kucharza/kucharke z doswiadczeniem.Do restauracji(takeaway)
Gwarantowane min.20h tygodniowo
Wynagrodzenie 6.5gbp,Lokalizacja Hull
TELEFON/E-MAIL: 07541 654 642

Rzeznik / Ubojowiec

Angielska firma Quattro Recruitment poszukuje rzeźników i ubojowców do pracy w fabrykach mięsa w Anglii. Oferujemy stałą prace na angielskich warunkach. Nasi rzeźnicy pracują dla nas już od wielu lat.
Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pelen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna. W każdej fabryce mamy swoich koordynatorów, którzy mówią po polsku i zajmują się swoimi pracownikami.
Przyjmujemy ludzi do pracy codzinnie przez caly rok 2014!!!
Opis stanowiska:
Rozbiór mięsa wieprzowego – trybowanie łopatki, szynki
Praca na taśmie ubojowej –wielozadaniowość na taśmie ubojowej

Od naszych kandydatów wymagamy:
Rzeźnicy: profesjonalne wykrawanie szynki / łopatki
Ubojowcy: wyciąganie osierdzi, wycinanie języków i zadków, wytrzewianie
Szukamy osob z doświadczeniem przy pracy na taśmie!!!
Kazdy kandydant musi przejśc test noża.
Testy noża można obejrzeć na http://www.youtube.com/user/quattronorwi chuk
Wymóg konieczny: przesłanie CV
Kultury osobistej, rzetelności oraz celującej etyki pracy

Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
Mile widziane osoby z własnym transportem

Oferujemy:
 - 40-60 godzin tygodniowo, średnie zarobki to 300-450 funtów tygodniowo
 - wypłaty co tydzień w piątek
 - płatny urlop 28 dni w roku
 - legalne zatrudnienie na czas nieokreślony na angielskich warunkach
 - pomoc w pierwszych krokach w Anglii
 - zwrot kosztow podrozy do Wielkiej Brytanii *do kwoty w wysokosci Ł100
 - pomoc w organizacji zakwaterowania
 - ubezpieczenie zdrowotne
 - platne chorobowe
 - możliwość zorganizowania pracy dla drugiej osoby na pakowaniu ( druga osoba powinna znać angielski w stopniu komunikatywnym lub posiadać własny samochód)
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: rzeznik@quattrorecruitment.co.uk, można też wysłać sms o treści „ Jestem rzeźnikiem – Imię i nazwisko” na numer: +447824513349. Nasz konsultant skontaktuję się z Państwem.

UWAGA - Poleć znajomego i dostań bonusik
Jeżeli masz znajomych, którzy są doświadczonymi rzeźnikami/wykrawaczami pomóż im w znalezieniu pracy i jednocześnie zarób trochę gotówki. Jeżeli polecisz rzeźnika, który przejdzie test noża i przepracuje z nami co najmniej 3 tygodnie z rzędu otrzymasz od nas Ł60 w podziękowaniu.
TELEFON/E-MAIL: rzeznik@quattrorecruitment.co.uk

sprzedawca

do pracy w sklepie polskim.ANLABY RD.473 TEL.07889923652. PILNIE SKLEP BALTYK
TELEFON/E-MAIL: 07889923652

praca na pakowaniu

praca dla pakowaczy

Agencja Stafflne Recruitment poszukuje osob chetnych do podjecia pracy na pakowaniu lub produkcji w zakladach miesnych w Malton. Oferujemy 5 dniowe zmiany od poniedzialku do piatku.
Mile widziany wlasny transport. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt telefoniczny w godz. 8.00- 16.00 pod numerem 01653602361 lub 07900135440.
TELEFON/E-MAIL: 01653602361

28 Październik 2014

Polskie Pogotowie Urzedowe sprawdz nas!t

Zasilki
Tlumaczenia
Lekarz
Szkoly
Wypelnianie wnioskow
potrzebujesz pomocy dzwon
Mam kwalifikacje I doswiadczenie
Pisz oddzwonie
Moj numer 07455003303
TELEFON/E-MAIL: aska52@wp.pl

Pakowaczy i rzeznikow

360 Recruitment poszukuje rzeznikow oraz osob na pakowanie w zakladach przetworstwa miesnego w okolicach Hull z komunikatywnym angielskim i najchetniej z wlasnym transportem.
Zainteresowancy prosze o kontakt
Gosia 0115 923 3366 lub
0794 338 7111

Email gosia@360rec.co.uk
TELEFON/E-MAIL: gosia@360rec.co.uk

Butchers wanted for an immediate start

Butchers wanted for an immediate start in Cambridgeshire
Permanent position Ł9 per hour

My client is looking for butchers who can trim beef, lamb and pork with a minimum of 1 year experience. This position is 4 days on and 4 days off. The correct candidate will have experience with meat products and have a basic level of the English language. All equipment and knifes will be provided. We will assist you with finding accommodation if you pass a simple knife test.

Your responsibilities will be:
• Ensure all product is inspected at the Butchers station, processed where required, and passed to the packing area meeting standards outlined in the retail specification
• Ensure all equipment being used is processing product to the required standard and achieving target yield. If not bring to the attention of the Line Leader immediately and assist the corrective action where appropriate
• Ensure any deviations from the agreed specification with regards to primal quality are immediately brought to the attention of the Line Leader and Quality Team
• Ensure all tasks are carried out efficiently and contribute to the achievement of team targets
• Ensure Product Yields are met while not compromising on Quality
• Provide assistance to the Line Leader when training new staff
• Play a central role in the introduction of new products on the production line to ensure all staff involved are aware of the products key attributes in order to ensure the end product meets the expectations of the customer
• Take a leading role in ensuring the production line is delivering on product quality
• Proactively engage the Team Leader with ideas for product and personal development
You will have an understanding of all the Health & Safety requirements that are needed in a fast paced environment.

Please send your cv to gosia@360rec.co.uk or alternatively you can call the office on 0115 923 3366
TELEFON/E-MAIL: 00441159233366

Zostan Konsultantka AVON

Jeśli szukasz dodatkowego zajecia mam dla Ciebie oferte .
Dołącz do mojej wspaniałej Polskiej grupy Avon w UK .
Avon zapewnia :
-dostęp do tańszych kosmetyków i super promocji
-100% gwarancji na każdy produkt
-pomoc i treningi
-możliwość poznania nowych ludzi
-w kazdej chwili możesz zrezygnować nie ponosząc żadnych konsekwencji
Oferuję :
-katalogi na dwie pierwsze kampanie za darmo
-pakiet startowy za darmo
-pomoc w składaniu zamówień /zwroty za darmo
-trening jak efektywnie sprzedawać produkt za darmo
-konkursy/upominki za wspaniałą prace
-zwrot kosztów administracyjnych
-jako konsultantka zawsze mozesz liczyc na moja pomoc
Jeśi masz jakieś pytania poprostu wyślij do mnie sms o treści avon+ swoje imię
a skontaktuję się z Toba i wyjaśnie zasady pracy
Nic z nami nie tracisz możesz tylko zyskać
Karolina 07597996864
mat.karolina@gmail.com
TELEFON/E-MAIL: 07597996864

27 Październik 2014

sponsoring

Witam.Szukam atrakcyjnej dziewczyny -kobiety w przedziale wiekowym 21-30 lat ktora mialaby ochote sptkac sie ze mna w przyszly weekend;piatek lub sobota na kilka godzin moze kino jakas kolacja kilka drinkow I spotkanie u mnie w hotelu.Ja nieprzegiety facet po 30-tce z poza okolic.Higiena oraz dyskrecja gwarantowana oraz oczekiwana.Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy.Pozdrawiam .Marek
TELEFON/E-MAIL: mkoza40@wp.pl

23 Październik 2014

Quality Assurance/ Quality Control

Yorkshire Staffing Services are currently looking for a QA/QC to work for our client based in Hull.

Previous experience is essential for this position.

This is to work in a meat factory so please note the environment is cold.

This position will be on a night shift from 10pm-7am.

You MUST speak English due to health and safety.

Please call Louise on 01482 213570 for more details.
TELEFON/E-MAIL: louise@yorkshirestaffingservices.co.uk